O przedszkolu

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA NASZYCH NOWYCH                                                                       PRZEDSZKOLAKÓW

W GODZ. 10.00 - 11.00 ( WE WTORKI )

MARZEC         03 , 10 , 17 , 24 , 31

KWIECIEŃ    07 , 14 , 21 , 28

MAJ                   05 , 12 , 19

CZERWIEC   02 , 09 , 16

Od 6 – 23 lipca oraz od 18 – 25 sierpnia ( po uzgodnieniu telefonicznym )

BAJKOLANDIA to niepubliczne przedszkole, gdzie główna uwaga zwrócona jest na wychowanie oraz stworzenie ciepłej atmosfery, aby dzieci czuły się ważne i akceptowane oraz mogły się dobrze i mądrze bawić, poznawać świat.

Przedszkole Bajkolandia rozpoczęło swoja działalność we wrzesniu 2009 roku w budynku specjalnie dostosowanym na potrzeby przedszkola i spełniającym wszelkie wymogi Sanepidu, Straży Pozarnej i BHP.

Przedszkole działa na podstawie zaswiadczenia o wpisie do ewidencji szkoł i placówek niepublicznych prowadzonych przez miasto Lublin.

Nadzór nad przedszkolem sprawuje Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Przedszkole wspołpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr.4 w Lublinie.

Starannie dobraną kadrę w Bajkolandii tworzy zespół doswiadczonych nauczycieli z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym.

BAJKOLANDIA to przedszkole 4-oddziałowe, przeznaczone dla 72 dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Posiadamy:

NIE ZASTĄPIMY MAMY I TATY ALE ZAPEWNIMY PAŃSTWA DZIECIOM OPIEKĘ ORAZ ZASPOKOIMY POTRZEBY INDYWIDUALNE WASZYCH DZIECI TAK ABY CZUŁY SIĘ U NAS DOMOWO, RADOŚNIE I BEZPIECZNIE

Przedszkole Niepubliczne BAJKOLANDIA
ul. Skrajna 2, al. Warszawska 22